تلفن تماس ۳۳۱۱۸۸۸۸ ۲۱ ۹۸+|info@safetradingco.com

اسپری پاک کننده ترمز و کلاچ ۴۰۰ میل گت سان

/اسپری پاک کننده ترمز و کلاچ ۴۰۰ میل گت سان
اسپری پاک کننده ترمز و کلاچ ۴۰۰ میل گت سان۱۳۹۸/۴/۲۹ ۱۲:۲۹:۵۱

اسپری پاک کننده ترمز و کلاچ ۴۰۰ میل گت سان

نکات :

v      این محصول را در محلی با تهویه مناسب استفاده کنید و قبل از استفاده، بطری را تکان دهید.

v      روغن جمع آوری شده را زیر قسمت هایی که نیاز به تمیز شدن دارند، قرار دهید.

v      قسمت سر بطری را که مخصوص اسپری است در نازل قرار دهید و در فاصله ۱۵ الی ۲۵ سانتی متری، روی سطح دیسک ترمز یا توپی مجموعه ترمز، اسپری کنید. برای اتومبیل و سایر قطعات ترمز می توانید از آن استفاده کنید.

v      همچنین برای قطعاتی که به شدت به نفت آلوده هستند، می توانید ازاین محصول استفاده کنید. آن را به دفعات اسپری کنید، سپس نفت باقی مانده را با یک پارچه تمیز یا برس پاک کنید.

v      پس از تمیز کردن، قطعات تمیز شده را با فشار بالای هوا خشک کنید. قبل از نصب قطعات ترمز، حتما اطمینان حاصل کنید که آن قطعات کاملا خشک هستند، به عبارت دیگر اگر قطعات کاملا خشک نباشند، عملکرد آنها کاهش می یابد.

v      پس از تمیز کردن و نصب قطعات، نیاز است تا قدرت ترمز را برای ۲ الی ۳ دفعه تست کنید، پس از اینکه از عملکرد سیستم اطمینان پیدا کردید، می توانید شروع به رانندگی کنید.

 

هشدار:

v      زمانی که اتومبیل روشن است، هرگز از محصول استفاده نکنید. در غیر این صورت منجر به انفجار خواهد شد. 

v      از تماس محصول با چشم و پوست جلوگیری و از بلعیدن آن خودداری کنید. در صورت بلعیده شدن، فورا آن را از راه گلو خارج کرده و به پزشک مراجعه کنید.

v      این محصول می تواند رنگ را در خود حل کند. برای لوله های پلاستیکی باید تست حساسیت انجام شود که ممکن است با این محصول تماس پیدا کنند. از سوراخ کردن یا سوزاندن بطری خودداری کنید.

سفارش کالا

اطلاعات تماس :

info@safetradingco.ir

تلفن: ۳۳۱۱۸۸۸۸ ۲۱ ۹۸+

وبسایت: بازرگانی حمید سیف