تلفن تماس ۳۳۱۱۸۸۸۸ ۲۱ ۹۸+|info@safetradingco.com

اسپري كاربراتورشوی ۴۵۰ ميلي گت سان

/اسپري كاربراتورشوی ۴۵۰ ميلي گت سان
اسپري كاربراتورشوی ۴۵۰ ميلي گت سان۱۳۹۸/۴/۲۸ ۵:۴۵:۱۹

اسپري كاربرات شور ۴۵۰ ميلي گت سان

ویژگی های محصول:

این محصول از بهترین مواد وارداتی به خصوص سوپر سوخت ساخته شده است و برای از بین بردن آلودگی ها ولکه های چرب و چسبنده، رسوبات کربنی درون و بیرون کاربراتور، بدون نیاز به جداسازی قطعات استفاده می شود.

این محصول باعث عملکرد موثرتر موتور و احتراق بهتر شده و به ذخیره سازی سوخت و کاهش آلودگی حاصل از آن کمک می کند، همچنین برای کراکرهای کاتالیستی مضاعف (دوتایی) و سنسورهای اکسیژن بی ضرر می باشد.

نحوه مصرف:

فیلتر هوای کاربراتور را خارج کنید، موتور را روشن کنید (در حالت سرعت غیر فعال)، بطری را به خوبی تکان دهید، لوله تزریق محصول را در انژکتور قرار دهید، مقداری از مایع را (حدود۳/۱) در حفره شناور از طریق روزنه تعادل اسپری کنید.

سپس روزنه را از مواد باقی مانده پاک کنید، مقداری از مایع را (حدود ۳/۱) در روزنه و دیواره ی داخلی کاربراتور اسپری کنید و سپس باقی مانده مواد را در قسمت بیرونی کاربراتور اسپری کنید تا آلودگی ها از بین برود.

v      پیشنهاد می شود که در هر ۶۰۰۰ کیلومتر از کاربراتور محافظت شود.

هشدار:

v      بطری استفاده شده را به صورت عمودی روی یک کارتن یا روی یک تکه روزنامه قرار دهید، آن را به مدت ۲ دقیقه اسپری کنید تا محتویات باقی مانده خارج شود، در شرایط خاص، قسمت بالایی بطری را باز کرده و تمیز کنید.

v      محصول را هرگز درون اتومبیل قرار ندهید.

سفارش محصول

اطلاعات تماس :

info@safetradingco.ir

تلفن: ۳۳۱۱۸۸۸۸ ۲۱ ۹۸+

وبسایت: بازرگانی حمید سیف